BİRİM KALİTE TAKIMI

S.NO.

UNVANI

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

Öğr. Gör. (Müdür Yrd.)

Burak ÖZTOP

Kalite Temsilcisi

2

Yüksekokul Sekreteri

Fatma ERKÖK

Kalite Sorumlusu

 

 

KVKK BİRİM KOMİSYONU

S.NO.

UNVANI

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

Öğr.Gör.

Burak ÖZTOP

Başkan

2

Yüksekokul Sekreteri

Fatma ERKÖK

Üye

3

Bilgisayar İşletmeni

Şükrü KARAKAYA

Üye

4

Tekniker

M.Mahir SAVAŞ

Yedek Üye

 

BİRİM İÇ KONTROL SORUMLUSU

S.NO.

UNVANI

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

Yüksekokul Sekreteri

Fatma ERKÖK

Kalite Sorumlusu

 

STRATEJİ PLANLAMA KOMİSYONU

S.NO.

UNVANI

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

Dr.Öğr.Üyesi

Tuğba KARABOĞA

Strateji Planlama Komisyonu Üyesi

 

ENGELSİZ ERİŞİM KOMİSYONU ÜYESİ

S.NO.

UNVANI

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

Öğr.Gör.

Ahmet SAĞLAM

Birim Temsilcisi

 

BOLOGNA BİRİM SORUMLUSU

S.NO.

UNVANI

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

Öğr. Gör.

Alperen ÖZEL

Birim Sorumlusu

 

UZEM AKADEMİK BİRİM TEMSİLCİSİ

S.NO.

UNVANI

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

Öğr.Gör.

Ahmet SAĞLAM

UZEM Akademik Birim Temsilcisi

 

AKADEMİK TEŞVİK BAŞVURU VE İNCELEME BİRİM KOMİSYONU

S.NO.

UNVANI

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

Dr.Öğr.Üyesi

Tuğba KARABOĞA

Başkan

2

Dr.Öğr.Üyesi

Ersin İNKAYA

Üye

3

Öğr.Gör.

Bora İYİAT

Üye

 

 

 

ERASMUS-FARABİ-MEVLANA BİRİM- BÖLÜM KOORDİNATÖRLERİ

S.NO.

UNVANI

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

Dr.Öğr.Üyesi

Tuğba KARABOĞA

Birim Sorumlusu

2

Doç.Dr.

Selin KİRAZ DEMİR

Gazetecilik ve Habercilik Bölümü

3

Dr.Öğr.Üyesi

Çetin Cem BÜKÜCÜ

Bilgisayar Teknolojileri Bölümü

4

Dr.Öğr.Üyesi

Tuğba KARABOĞA

Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü

5

Dr.Öğr.Üyesi

Berkan ZÖHRA

Elektronik ve Otomasyon Bölümü

6

Dr.Öğr.Üyesi

Ersin İNKAYA

Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü

7

Dr.Öğr.Üyesi

Ahmet YURTÇU

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü

8

Dr.Öğr.Üyesi

Onur ÇAPKULAÇ

Ulaştırma Hizmetleri Bölümü

9

Öğr.Gör.

Alperen ÖZEL

İnşaat Bölümü

 

 

KISMİ ZAMANLI ÖĞRENCİ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

S.NO.

UNVANI

ADI SOYADI

KOMİSYON GÖREVİ

1

Dr. Öğr. Üyesi

Çetin Cem BÜKÜCÜ

Başkan

2

Dr. Öğr. Üyesi

Berkan ZÖHRA

Üye

3

Öğr. Gör.

Alperen ÖZEL

Üye

4

Dr. Öğr. Üyesi

Onur ÇAPKULAÇ

Yedek Üye

 

YEMEK BURSU DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

S.NO.

UNVANI

ADI SOYADI

KOMİSYON GÖREVİ

1

Dr. Öğr. Üyesi

Çetin Cem BÜKÜCÜ

Başkan

2

Dr.Öğr.Üyesi

Berkan ZÖHRA

Üye

3

Öğr. Gör.

Alperen ÖZEL

Üye

4

Dr. Öğr. Üyesi

Onur ÇAPKULAÇ

Yedek Üye

 

MUAFİYET VE İNTİBAK DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

S.NO.

UNVANI

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

Dr.Öğr.Üyesi

Ahmet YURTÇU

Başkan

2

Dr.Öğr.Üyesi

Tuğba KARABOĞA

Üye

3

Dr.Öğr.Üyesi

Ersin İNKAYA

Üye

4

Öğr. Gör. Dr.

Akın AY

Yedek Üye

5

Öğr. Gör. Dr.

Turgay ERDEMİR

Yedek Üye

6

Öğr. Gör.

Önder Mustafa Günaşan

Yedek Üye

7

Öğr. Gör.

Erdal Vural

Yedek Üye

8

Öğr. Gör.

Ali Aktaş

Yedek Üye

 

MAZERET SINAVI DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

S.NO.

UNVANI

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

Doç.Dr.

Selin KİRAZ DEMİR

Gazetecilik ve Habercilik Bölümü

2

Dr.Öğr.Üyesi

Çetin Cem BÜKÜCÜ

Bilgisayar Teknolojileri Bölümü

3

Dr.Öğr.Üyesi

Tuğba KARABOĞA

Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü

4

Dr.Öğr.Üyesi

Berkan ZÖHRA

Elektronik ve Otomasyon Bölümü

5

Dr.Öğr.Üyesi

Ersin İNKAYA

Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü

6

Dr.Öğr.Üyesi

Ahmet YURTÇU

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü

7

Dr.Öğr.Üyesi

Onur ÇAPKULAÇ

Ulaştırma Hizmetleri Bölümü

8

Öğr.Gör.

Alperen ÖZEL

İnşaat Bölümü

 

KENT KONSEYI TEMSİLCİSİ

S.NO.

UNVANI

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

Dr.Öğr.Üyesi

Yusuf Bahadır KAVAS

Kent Konseyi Temsilcisi

2

Öğr. Gör

Muhammed Mert AYKUT

Kent Konseyi Temsilcisi

 

BİRİM KALİTE ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ

S.NO

 ADI

SOYADI

BÖLÜM

1

Sude

KEÇECİ

GAZETECİLİK VE HABERCİLİK BÖLÜMÜ

2

Onur

EMİROĞLU

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ

3

Ece

ŞİMŞEK

BÜRO HİZMETLERİ VE SEKRETERLİK BÖLÜMÜ

4

Yasin

DURMUŞ

İNŞAAT BÖLÜMÜ

5

Melike

ELMACIOĞLU

MÜLKİYET KORUMA VE GÜVENLİK BÖLÜMÜ

6

Kaan

GÜLEÇ

MAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ

7

Ömer Faruk

ŞİMŞEK

ELEKTRONİK VE OTOMASYON BÖLÜMÜ

8

Berkant

ÖZBEY

ULAŞTIRMA HİZMETLERİ BÖLÜMÜ

 

YAYIN ALT KOMİSYONU

S.NO.

UNVANI

ADI SOYADI

GÖREVİ

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

4