Bilgisayar Teknolojileri Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Öğr. Gör. Ahmet Sağlam ahmet.saglam@amasya.edu.tr 3755
Öğr. Gör. Çetin Cem Bükücü cem.bukucu@amasya.edu.tr 2745
Öğr. Gör. Esra Ak esra.ak@amasya.edu.tr 3790
Öğr. Gör. Turgay Erdemir turgay.erdemir@amasya.edu.tr 2745
Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Öğr. Gör. Muhammed Mert Aykut muhammed.aykut@amasya.edu.tr 2740
Öğr. Gör. Yunus Emre Ciloşoğlu yunusemre.cilosoglu@amasya.edu.tr 5505
Elektronik ve Otomasyon Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Berkan Zöhra berkan.zohra@amasya.edu.tr 2744
Öğr. Gör. Ali Aktaş ali.aktas@amasya.edu.tr 2744
Öğr. Gör. Haydar Yanık haydar.yanik@amasya.edu.tr 2744
Gazetecilik ve Habercilik Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Öğr. Gör. Akın Ay akin.ay@amasya.edu.tr 2742
Öğr. Gör. Bora İyiat bora.iyiat@amasya.edu.tr 3726
Öğr. Gör. Emin Akın emin.akin@amasya.edu.tr 2742
Öğr. Gör. Emre Daşar emre.dasar@amasya.edu.tr 2745
İnşaat Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Öğr. Gör. Alperen Özel alperen.ozel@amasya.edu.tr 2742
Öğr. Gör. Burak Can Kara burakcan.kara@amasya.edu.tr
Öğr. Gör. Erdal Vural erdal.vural@amasya.edu.tr 2742
Öğr. Gör. Mehmet Saruhan Yenihan mehmet.yenihan@amasya.edu.tr 2742
Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Dr. Öğr. Üyesi Ersin İnkaya ersin.inkaya@amasya.edu.tr 2705
Dr. Öğr. Üyesi Neslihan Özdemir Tanju neslihan.tanju@amasya.edu.tr 2737
Öğr. Gör. Aysu Akıllı aysu.akilli@amasya.edu.tr 2708
Öğr. Gör. Yılmaz Çakış yilmaz.cakis@amasya.edu.tr 2737
Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Öğr. Gör. Burak Öztop burak.oztop@amasya.edu.tr 3749
Öğr. Gör. Elif Aksoy Sarı elif.aksoy@amasya.edu.tr 2726
Öğr. Gör. Melek Eraslan melek.eraslan@amasya.edu.tr 3722
Öğr. Gör. Rabia Balcı rabia.balci@amasya.edu.tr 2744
Öğr. Gör. Tuğba Özge Musaoğlu tugba.musaoglu@amasya.edu.tr 3748
Yönetim ve Organizasyon Bölümü
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Öğr. Gör. Onur Çapkulaç onur.capkulac@amasya.edu.tr 3727
Öğr. Gör. Önder Mustafa Günaşan onder.gunasan@amasya.edu.tr 2744
Öğr. Gör. Sertaç Zobu sertac.zobu@amasya.edu.tr 3727
Ünvan - Ad Soyad E-Posta Dahili
Öğr. Gör. Tuğba Şencan Kukuş tugba.kukus@amasya.edu.tr